Veri Toplama Hizmetleri

Biz yüksek kalitede, düşük maliyetli veri toplama hizmetleri ve ürünleri sunmaktadır . Deneyimimiz, her tip anketlerden  (Çok sayfalı memnuniyet anketleri, veri doğrulama formları, sürekli doldurulan formlar)  ve testlere kadar geniş bir yelpazede müşterilere hizmet vermemize yardımcı oldu. Değerli verileri hızlı ve verimli bir şekilde toplamanıza yardımcı olabiliriz.

Mevcut veri toplama işleminizle ilgili sorun yaşıyorsanız veya gelecek projeleriniz varsa, Biz size yardımcı olacak uzmanlığa ve kaynaklara sahibiz. Müşterilerimizin çoğu onayladığına göre, kritik bilgileri işinizde derhal uygulayabileceğiniz bir çözüm ile, güvenebileceğiniz kaliteyle ve ölçebildiğiniz sonuçlarla işlemek için daha iyi, daha verimli bir yol sağlayabiliriz. 12 yıllık sektör tecrübemizle bir çok kurumsal araştırma şirketi, devlet kurumları, eğitim kurumları, firmalar veri toplama hizmetleri için bizi tercih etmektedir

Veri toplama çözümleri için  bizi arayın!

Optik Okuma, özel basılı optik formlar için sektördeki en hızlı dönüş süresini sunmaktan gurur duyar . Çoğu basım işi, nihai onay alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde veya daha kısa bir sürede gönderilir.

Optik Okuma, veri toplama işlerinizi organize etmeniz için web anket tasarımı ve barındırma hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti kullanarak internette anketler ve araştırma anketleri uygulayabiliriz. Online anketlerde toplanan veriler, projenize esneklik kazandırmak için kağıt form anketlerden toplanan verilerle birleştirilebilir.

Katılımcıyı tanımlamak için giriş bölümünü kişiselleştirmek veya katılımcıların sıklıkla yanlış doldurdukları önemli alanları doldurmak için formların çoğuna baskı veya ön bilgi eklenebilir. Form Kişiselleştirme de Ön Baskıyı kullanma, kritik alanların doldurulmamış halde kalmamasını veya yanlış doldurulmamasını sağlamanıza yardımcı olabilir ve verileri bir tarama formunda daha güçlü bir şekilde yakalayabilir. Firmaların Lokasyon, Bölüm bilgileri formlara baskı sırasında ön doldurulmuş işaretleme alanları veya barkod olarak eklenmiş olabilir.
Optik Okuma, yıllık 300.000’in üzerinde anket belgesinin doğrudan dağıtımında edindiğimiz tecrübeyle birleştirilerek en çok veri toplama projeleriyle ilişkili olarak, müşterilerine ve toplama ve lojistik hizmetler sağlıyor.
Veri toplama bizim uzmanlık alanımızdır. OMR Optik işaretli formlarınızı taramak, organizasyonunuzun zamandan, paradan ve kaynaklarından tasarruf ederek personeline diğer önemli görevler için zaman kazandırır. Özel tarayıcı operatörleri, taranabilir anket ve testlerinizden en doğru verileri almanızı sağlayacaktır.
OMR tarama hizmetlerimize ek olarak, taranan verilerinizden özel raporlar sunabiliyoruz . Standart madde analizi veya sorgu ve çapraz raporlama ihtiyacınız olsun, verilerinizi güçlü hale getirmek için özel raporlar tasarlarız.

Neden Biz?

ÜCRETSİZ Form Tasarımı

İlk özel form tasarımı ücretsizdir

Hızlı ve Güvenilir

Özel formları en az 3 gün içinde hazırlıyoruz

Özel Hizmetler

* Açık uçlu soruları değerlendirme
* Online ve Kağıt anketler aynı anda

Daha Fazlası için

Bizi Arayın 0216 308 44 43
bilgi@optikokuma.com